We stoped writing our blog and moved to Facebook. //

Prenehali smo pisati naš blog in ga preselili na Facebook.


Read the old blog // Beri stare objave

Continue on Facebook // Nadaljuj na Facebook

Films from our workshops 2009-2012

12. jun. 2012

Skozi leta 2009-2012 smo vodili veliko filmskih delavnic, vendar še nikoli nismo objavili filmov naših učencev. Ob priložnosti objavljamo vse filme, ki s(m)o jih na delavnicah kdajkoli ustvarili. Nekateri so bili zelo uspešni. Bili so uvrščeni na mladinske festivale, nekateri so zasedli prva mesta... Kako se pa zdijo vam? Mi smo na naše učence zelo ponosni :D
Ob tej priložnosti se zahvaljujemo vsem partnerjem v sodelanju s katerimi smo izvedli te delavnice: III. Gimnazija Maribor, II. Gimnazija Maribor, zavod Udarnik, SCIM (SOUM), Mladibor (zavod Bunker), Klinka, Srednja gradbena šola in gimnazija Maribor, Srednja šola za oblikovanje Maribor,... Kako je bilo na naših delavnicah si lahko ogledate v teh postih.
_________________________________________
Through the years 2009-2012, we were mentor on a lot of film workshops, but have never published movies of our students. On the occasion, we are publishing all the movies that have ever been created at our workshops. Some were very successful. They were part of many youth film festivals, some of them even won first places... How do you like them? We are very proud of our students :D On this occasion we would like to thank allo of our partners who helped us make this workshops: III. Gimnazija Maribor, II. Gimnazija Maribor, zavod Udarnik, SCIM (SOUM), Mladibor (zavod Bunker), Klinka, Srednja gradbena šola in gimnazija Maribor, Srednja šola za oblikovanje Maribor,... At this link you can take a look at what is was like at our workshops.

0 comments:

Objavite komentar

All content that is published on blog.filmfactory.si blog is the property of the author of the blog (unless otherwise stated) and and may not be copied or otherwise used without the authorization or approval of the author.
Designed by: Mitja Mlakar www.thee-me.com
Copyright © 2010-2013